Full Immersion in English - Time Management

Zanurz się w język angielski, przełam barierę i zacznij mówić!


Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to bardzo dobrze trafiłeś. Na naszym szkoleniu zanurzysz się całkowicie w język angielski, przełamiesz swoją barierę i zaczniesz mówić swobodnie, oczywiście nie na wszystkie tematy, ale o zarządzaniu czasem na pewno. Brzmi jak bajka, ale jest to możliwe przy pomocy naszej unikatowej metody Full Immersion in English®. Jest to metoda oparta o nasze długoletnie analizy dotyczące metod i procesów uczenia się języka angielskiego. Wyniki wyraźnie pokazują, że czynnikiem, który najbardziej wpływa na efektywność naszych wysiłków jest brak stresu podczas procesu nauczania. Niestety nasz system edukacji jest w całości oparty nie na marchewce, ale na kiju, którego wszyscy się boimy, co powoduje stres i strach.

Mając tego pełną świadomość zaprojektowaliśmy szkolenie, które jest oparte na naturalnym procesie uczenia się języka obcego. Szkolenie ma formę warsztatów, podczas których Uczestnicy będą realizować pod okiem Trenera różne aktywności grupowe. Dodatkowym celem szkolenia rozwijanie umiejętności zarządzanie czasem, która w obecnym świecie decyduje o naszym sukcesie lub jego braku. Połączenie nabywania wiedzy i umiejętności z doskonaleniem języka angielskiego w tzw. meaningful context czyli realnej sytuacji jest dużo bardziej skuteczne niż typowe lekcje z podręcznikiem.


Dla kogo jest to szkolenie

Dzięki szkoleniu FULL IMMERSION IN ENGLISH® - TIME MANAGEMENT
Pokonasz:
Nauczysz się:
Zwiększysz:

A przede wszystkim będziesz się bardzo dobrze BAWIĆ.

You need to have a reason to speak English that will impact your life. Communication is much more important than perfection.
Justyna Ilona Siporska 
Poznaj program szkolenia
FULL IMMERSION IN ENGLISH - TIME MANAGEMENT

DAY 1
MODULE 1
What is time management?
Determine Your Values
Think About Your Vision and Mission
Project Forward, Look Backward
Make Written Plans
MODULE 2
Chart Your Projects
Create Your Daily “To-Do” List
Set Clear Priorities
Stay on Track
Determine Your Key Result Areas

DAY 2
MODULE 3
Delegate to Others
Concentrate Single-Mindedly
Overcome Procrastination
Create Blocks of Time
MODULE 4
Control Interruptions
Batch Your Tasks
Manage the Telephone
Conduct Effective Meetings