Kim jesteśmy?

Better Communication, Bigger Opportunities

Language Empire pomaga firmom zdobywać przewagę na rynkach międzynarodowych poprzez poprawę umiejętności komunikacji w specjalistycznym biznesowym języku angielskim.
Naszą pasję do języka łączymy ze specjalistyczną wiedzą biznesową, aby pomóc naszym klientom swobodnie komunikować się w ich specjalistycznych branżach.JAK PRACUJEMY?


 • ANALIZA

  Aby szkolenie było skuteczne, najpierw konieczna jest szczegółowa analiza potrzeb uczestników.


 • CEL

  Aby osiągnąć sukces potrzebujemy precyzyjnie wyznaczonego celu, który będzie nas prowadzić.


 • STRATEGIA

  Aby osiągnąć cel musimy widzieć jak, dlatego wspólnie opracowujemy strategię.


 • DZIAŁANIE

  Jednak najważniejszym elementem jest nasze wspólne działanie.

BIZNESOWA TREŚĆ + JĘZYK ANGIELSKI = #SUKCES


NASI PARTNERZYNasz zespół

Justyna Ilona Siporska - Dyrektor Metodyczny

19 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń oraz kursów w zakresie BUSINESS ENGLISH, a także sesji doradztwa zawodowego w języku angielskim oraz coachingu językowego dla kadry zarządzającej
Ponad 16 000 godzin spędzonych na sali szkoleniowej w roli trenera/wykładowcy/coacha
Ponad 1200 przeszkolonych osób

Prezes, założyciel, trener, coach oraz dyrektor metodyczny firmy szkoleniowej LANGUAGE EMPIRE.

Założyciel, redaktor naczelny oraz felietonista anglojęzycznego magazynu o tematyce biznesowej BUSINESS POWERHOUSE, skierowanego na rynek globalny, w szczególności Stany Zjednoczone oraz Wielką Brytanię.

Od 19 lat prowadzi grupowe szkolenia, warsztaty, a także coaching językowy w języku angielskim dla kadry zarządzającej pomagając klientom korporacyjnym oraz indywidualnym w doskonaleniu umiejętności swobodnej komunikacji biznesowej w języku angielskim. Celem jej szkoleń jest nie tylko poprawa skuteczności komunikacji w języku angielskim, ale także ciągły rozwój umiejętności przywódczych, które są tak ważne w świecie biznesu.

Jej pasją jest zdobywanie i przekazywanie wiedzy, ale uważa, że jedynie wiedza przekuta w praktykę jest warta naszego czasu. Z tego powodu wszystkie jej szkolenia, warsztaty oraz sesje coachingowe są bardzo praktyczne, aby droga do sukcesu była jak najkrótsza.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunkach: ekonomia i filologia angielska. Połączenie tych dwóch kierunków było w jej przypadku strzałem w dziesiątkę. Zdobyta wiedza oraz własne doświadczenie biznesowe pomagają jej swobodnie poruszać się zarówno w świecie biznesu, a także przekazywać wiedzę, która jest bardzo praktyczna, a nie, jak to często bywa, oderwana od biznesowych realiów.

Absolwentka kursu „Train the Trainer – Trening kompetencji trenerskich” ukończonego na Uniwersytecie Warszawskim oraz szkolenia „Soft Skills Trainer”, które rozwinęły jej warsztat trenerski w kierunku samodzielnego prowadzenia szkoleń i warsztatów w oparciu o proces grupowy.

Akredytowany egzaminator Educational Testing Service, które organizuje egzaminy potwierdzające znajomość języka angielskiego biznesowego. Posiada również uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z Business English TOEIC i TOEIC Bridge oraz należy do organizacji „The American Communication Association”.

Obecnie sprawuje nadzór nad zespołem trenerów i szkoleniowców w LANGUAGE EMPIRE.