Kim jesteśmy?

Better Communication, Bigger Opportunities

Language Empire pomaga firmom zdobywać przewagę na rynkach międzynarodowych poprzez poprawę umiejętności komunikacji w specjalistycznym biznesowym języku angielskim.
Naszą pasję do języka łączymy ze specjalistyczną wiedzą biznesową, aby pomóc naszym klientom swobodnie komunikować się w ich specjalistycznych branżach.JAK PRACUJEMY?


 • ANALIZA

  Aby szkolenie było skuteczne, najpierw konieczna jest szczegółowa analiza potrzeb uczestników.


 • CEL

  Aby osiągnąć sukces potrzebujemy precyzyjnie wyznaczonego celu, który będzie nas prowadzić.


 • STRATEGIA

  Aby osiągnąć cel musimy widzieć jak, dlatego wspólnie opracowujemy strategię.


 • DZIAŁANIE

  Jednak najważniejszym elementem jest nasze wspólne działanie.


BIZNESOWA TREŚĆ + JĘZYK ANGIELSKI = #SUKCES


NASI PARTNERZYNasz zespół

Justyna Ilona Siporska - Dyrektor Metodyczny

17 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń
Ponad 16 000 godzin spędzonych na sali szkoleniowej w roli trenera
Ponad 1200 przeszkolonych osób

Założyciel i pomysłodawca Language Empire, trener, coach, a także założyciel i redaktor anglojęzycznego magazynu o tematyce biznesowej BUSINESS POWERHOUSE. Od 17 lat prowadzi szkolenia, warsztaty, a także konsultacje indywidualne z języka angielskiego biznesowego i ogólnego. Jej pasją jest zdobywanie i przekazywanie wiedzy, ale uważa, że jedynie wiedza przekuta w praktykę jest warta naszego czasu. Z tego powodu wszystkie jej szkolenia i warsztaty są bardzo praktyczne, aby droga do sukcesu była jak najkrótsza.

Pomaga klientom korporacyjnym oraz indywidualnym w doskonaleniu umiejętności swobodnej komunikacji biznesowej w języku angielskim. Celem jej szkoleń jest nie tylko poprawa skuteczności komunikacji w języku angielskim, ale także ciągły rozwój umiejętności miękkich, które są tak ważne w świecie biznesu.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunkach: ekonomia i filologia angielska. Połączenie tych dwóch kierunków było w jej przypadku strzałem w dziesiątkę. Zdobyta wiedza oraz własne doświadczenie biznesowe pomagają jej swobodnie poruszać się zarówno w świecie biznesu, a także przekazywać wiedzę, która jest bardzo praktyczna, a nie, jak to często bywa, oderwana od biznesowych realiów.

Kurs „Train the Trainer – Trening kompetencji trenerskich” ukończony na Uniwersytecie Warszawskim oraz szkolenie „Soft Skills Trainer” rozwinęły jej warsztat trenerski w kierunku samodzielnego prowadzenia szkoleń i warsztatów w oparciu o proces grupowy.

Akredytowany egzaminator Educational Testing Service https://www.ets.org/, które organizuje egzaminy potwierdzające znajomość języka angielskiego biznesowego. Posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów z Business English TOEIC i TOEIC Bridge https://www.ets.org/toeic. Należy do organizacji „The American Communication Association” http://www.americancomm.org/.

Obecnie sprawuje nadzór nad zespołem trenerów i szkoleniowców w Language Empire.
Oprócz