szkolenia językowe dla firm Business English język angielski rozmowa kwalifikacyjna
Jak sprawdzić znajomość języka angielskiego na rozmowie kwalifikacyjnej?
22 październik 2022
Mimo tak powszechynej znajomości języka angielskiego, wielu rekruterów nadal boryka się z problemem oceny poziomu językowego kandydatów na pracowników. Poniżej przedstawiamy garść rad dotyczących sposobu zadawania pytań, aby były jak najbardziej skuteczne.
Business English wynagrodzenie a język angielski

5 sposobów jak skuteczniej uczyć się języka angielskiego.

10 październik 2022
Świat staje się globalną wioską, gdzie informacje rozchodzą się z prędkością błyskawicy. Aby mieć dostęp do tych najbardziej aktualnych wiadomości ze świata niezbędna jest znajomość języka angielskiego. Niestety proces nauki niemal każdego języka obcego wymaga pewnego wysiłku, dlatego wszelkie sposoby podnoszące jego skuteczność są poszukiwane, a każdy chciałby dowiedzieć się jak maksymalnie skrócić proces nauki języka angielskiego.
szkolenia językowe Business English język angielski

Jak zwiększyć frekwencję pracowników na kursach i szkoleniach językowych ?

29 wrzesień 2022
Polskie firmy coraz częściej nawiązują współpracę z firmami międzynarodowymi, a także coraz więcej firm międzynarodowych zakłada swoje filie w Polsce. W tej sytuacji od pracowników coraz częściej wymagana jest bardzo dobra znajomość języków obcych.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski metody nauki

Jak skutecznie poprawić znajomość Business English? część 2

11 lipiec 2022
Skuteczność nauki Business English zależy od zastosowanych metod. Im są ciekawsze i im lepiej się bawimy w trakcie nauki tym wyniki są lepsze.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski rozmowa kwalifikacyjna

Jak skutecznie poprawić znajomość Business English? część 1

02 lipiec 2022
Język angielski biznesowy jest coraz częściej jednym z wymogów, które stawiają pracodawcy przyszłym pracownikom. Obecnie znajomość języka angielskiego ogólnego jest tak powszechna, że dopiero znajomość specjalistycznego słownictwa biznesowego może pomóc nam w zdobyciu wymarzonego stanowiska. Często też osoby, które pracują w konkretnym sektorze lub branży, są zmuszone poprawić swoją znajomość języka angielskiego biznesowego, ponieważ rozszerzył się ich zakres obowiązków i obecnie są zmuszone np. współpracować z klientem zagranicznym lub brać udział w międzynarodowych konferencjach.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski metody nauki

Kto i w jakim celu uczy się Business English?

18 czerwiec 2022
Coraz więcej firm decyduje się wysłać swoich pracowników na kurs Business English, ale wielu pracodawców nadal się waha pomiędzy kursem z języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Skuteczność nauki Business English zależy od zastosowanych metod.Im są ciekawsze i im lepiej się bawimy w trakcie nauki tym wyniki są lepsze.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski metody nauki

Badanie potrzeb szkoleniowych firmy jako podstawa sukcesu każdego szkolenia

28 marzec 2022
Badanie potrzeb szkoleniowych jest pierwszym i niezwykle ważnym elementem każdego projektu związanego z organizacją szkolenia.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski metody nauki

Jak wybrać certyfikat potwierdzający znajomość Business English?

08 marzec 2022
W dzisiejszym świecie biznesu niezbędne jest często potwierdzenie naszych umiejętności skutecznego porozumiewania się w sytuacjach biznesowych.
szkolenia językowe dla firm Business English język angielski metody nauki

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku - Pytania i odpowiedzi [Przykłady]

26 luty 2022
Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku jest często źródłem ogromnego stresu i dużym wyzwaniem, szczególnie dla kogoś kto nie posługuje się językiem angielskim na co dzień w swojej pracy i często idzie na rozmowę o pracę mając nadzieję, że język angielski nie będzie jednak sprawdzany.